У Чернівцях розпочався гарантійний ремонт дороги на вул. Кафедральній, де підрядник перекладе ділянки, на яких просіла бруківка. Чернівецька міська рада повідомила про просідання ділянок бруківки на вулицях, де торік проводилися поточні роботи з перекладання бруківки. Підрядники мають самостійно усунути просідання в межах гарантії до 31 березня 2023 року.

На вулицях Бандери та Вокзальній проводилися роботи з перекладання старої бруківки, що вичерпала свій ресурс. Як повідомили чиновники міської ради, на вулиці Бандери перекладали стару бруківку без проведення капітального ремонту. У цьому місці бруківка просіла через відсутність капітального ремонту протягом тривалого часу. На вулиці Вокзальній було перекладено нову бруківку поряд із старою, яка розсипалася.

Міський голова Роман Клічук наголосив на тому, що підрядники мають перекласти бруківку, поки дорога не буде у належному стані. За словами чиновників, просідання ділянок бруківки пов’язане з перепадом температур, що зазвичай виникає при використанні старої бруківки без проведення капітального ремонту.

Фото: Чернівецька міська рада

(за даними Міськради Чернівців та “Шпальта”)