За останній період часу у різних мікрорайонах Кременчука з’явилося багато нових зелених зон: зон відпочинку, скверів та квітників. Це робиться задля того, щоб жителі кожного мікрорайону мали змогу відпочивати на свіжому повітрі та у комфортних умовах.

На проспекті Лесі Українки у рамках реалізації Громадського бюджету було закладено новий сквер, який також назвали в честь відомої української письменниці. На території скверу здійснено благоустрій, замощено пішохідні зони тротуарною плиткою, облаштовано клумби, встановлено нові лавки та смітники.

Комунальники висаджують дерева у сквері Лесі Українки | Кременчук Тудей

Комунальники висаджують дерева у сквері Лесі Українки | Кременчук Тудей

До Дня міста у сквері імені Лесі Українки було висаджено 26 саджанців рідкісних порід дерев, придбаних за кошти соціально-відповідального бізнесу. Приємно, що є свідомі керівники, які не тільки турбується про розвиток свого підприємства, а й підтримують міські проєкти, в тому числі й екологічні, пов’язані з озелененням промислового Кременчука.
Наразі працівники комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» продовжують виконувати роботи з облаштування цієї зеленої зони.

Комунальники висаджують дерева у сквері Лесі Українки | Кременчук Тудей

У сквері «Лесі Українки» проведено озеленення у рамках спільної екологічної ініціативи міста | Кременчук

Завдяки зеленим насадженням та вдало спроєктованому ландшафтному дизайну сквер стане чудовим місцем для затишного відпочинку жителів мікрорайону.