У дошкільному навчальному закладі №52 «Веселка», що у Вінниці, завершили комплексну реконструкцію. У будівлі замінили покрівлю, вікна та двері, а також утеплили горище та фасад приміщення. Садочок був збудований за радянськими стандартами. Він розпочав свою діяльність ще у 1974 році. Це ясла-садок комбінованого типу для дітей загального розвитку та дітей з вадами опорно-рухового апарату. До комплексної термомодернізації цей дошкільний заклад був один з найбільш енергозатратних у місті. Тепер діткам буде комфортніше перебувати у садочку. Після модернізації будівля краще зберігатиме тепло взимку, а влітку у групах буде забезпечено оптимальну температуру. А ще діткам дуже сподобались яскраві малюнки, якими прикрасили фасад приміщень.

 

 

«Важливо, коли у дитячих садочках створені не лише комфортні умови, а й особлива аура. Таким після реконструкції став дошкільний заклад №52. Його вихованців тепер чекають кумедні герої – котики, які «живуть» на оновленому фасаді. Головне, що ідея дітям сподобалась, розповідають вихователі. Без сумніву, позитивні емоції малюків – найголовніше!», – повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Реконструкцію дитячого навчального закладу №52 проводило ПП «Роксолана». Загальна вартість даного проєкту становила близько 10 мільйонів гривень.

Як зазначає міський голова, у 2020 році у Вінниці осучаснили п’ять дитячих садочків, у двох – роботи на завершальному етапі.