У різних куточках Дніпропетровщини цього року створять 15 сучасних зон відпочинку. Їх планують виконати в єдиному стилі. Загальна площа об’єктів становить понад 35 га. Для реалізації проєкту «Територія комфорту» область виділила 200 млн. грн. Будівельні роботи стартувати ще у травні 2020 р.

Повним ходом триває реконструкція старого парку в селищі Томаківка. Це одна із запланованих зон проєкту. Площа парку складає 1,7 га. Вартість облаштування відпочинкової зони – майже 16 млн. грн. Зараз облаштовують центральну алею, доріжки для прогулянок, кілька майданчиків. Також з’явиться поле для гри в міні-футбол і місце для танців. За попередні роки існування скверу провели водопровід і електрику, встановили освітлення, облаштували автостоянку.

За словами підрядників, майже готові спортивний майданчик і кілька дитячих – для різних вікових груп. Ці об’єкти вже заасфальтували на даний момент.

«Зараз очікуємо тренажери, каруселі й гойдалки. Після їх встановлення зробимо нетравматичне гумове покриття. Для любителів поганяти м’яча готують міні-футбольне поле. Воно вже зі штучною травою, залишилося нанести розмітку і встановити ворота. Доріжки вимощуємо тротуарною плиткою. Будуть і центральна алея, і танцювальний майданчик», – обіцяють будівельники.

Проєктом передбачений сучасний ландшафтний дизайн. Паркову зону прикрасять хвойні і листяні дерева різних видів.
Облаштування паркових зон розширить можливості для активного відпочинку і покращить екологічну ситуацію в містах.