В невеличкому селі Волоське, що на Дніпровщині, завершили будівництво нового корпусу школи. Це ще один об’єкт «Великого будівництва» в області. В цьому селі проживає близько двох тисяч людей, а в місцевій школі навчається 150 учнів. Новий корпус Волоської школи вже почали потроху обживати: ретельно прибирають, встановлюють меблі. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Програма Президента України «Велике будівництво» в області не припиняється ні на мить. Зводимо та оновлюємо важливі соціальні об’єкти – дитячі садочки, стадіони, медичні заклади, школи. Триповерховий яскравий, сучасний та затишний корпус збудували для учнів Волоської школи. Вперше за понад 80 років у школі з’являться актова та спортивна зали. А ще майстерні та власна обсерваторія», – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко.

У новій триповерховій будівлі багато простору, великі вікна та утеплені за сучасними технологіями стіни. У старому корпусі також провели реконструкцію. Корпуси між собою з’єднані спеціальним переходом. Для дітей з інвалідністю передбачили підйомник.
У новому приміщенні свіжопофарбовані класи фізики, хімії та біології. Оформлення навчального закладу відповідає новим тенденціям – яскрава кольорова вчительська зона і нейтральна учнівська. Також обладнують приміщення під дві майстерні – окремо для хлопців та дівчат. Для юних астрономів збудували обсерваторію з прозорим дахом. Два спортивних зали: для ігрових і силових видів спорту.

«Дітям дуже подобається новий корпус, стіни якого аж виблискують на сонці. Вони вже не дочекаються новосілля. Адже наша школа сама по собі невелика, довоєнних років. Учням у ній вже тіснувато. Тепер місця вистачить всім», – радіє директорка Волоської школи Тетяна Басенко.

На подвір’ї встановили 4 спортивні майданчики з тренажерами, біговими доріжками. Обладнали спеціальну зону для вивчення правил дорожнього руху з іграшковими світлофорами, пішохідними переходами.  Територію навколо  школи замостили тротуарною плиткою, а проїжджу частину заасфальтували.


З обласного бюджету виділили кошти на інтерактивну панель, мультимедійний проєктор, комбінований верстат по дереву та меблі для кабінету хімії.