У Миколаєві на даний час тривають ремонтні роботи на перехресті вулиць Генерала Карпенка та Крилова. Відповідно до раніше обумовлених термінів їх повинні були завершити ще у вересні 2020 року.

 

 

Нагадаємо, у вересні 2018 року мешканці будинків №8, №12/3 та №12/4 по вулиці Крилова подали скаргу. Громадський транспорт об’їжджає затори на вул.Крилова через двори житлових будинків. Цим самим руйнується покриття, за яке вони довго боролися.

Пізніше стало відомо, пропускні можливості перехрестя вулиць Карпенка і Крилова погіршилися через місяць після нанесення розмітки. Щоб вирішити проблему з заторами прийняли рішення зробити нову розмітку на даній ділянці дороги. Тому розробили черговий проєкт і заново її нанесли. Однак це не змінило ситуацію, затори знову виникали.

Після цього було прийнято рішення реконструювати дане перехрестя. Ремонт розпочали у травні 2020 року. Згідно з кошторисною документацією було заплановано зробити розширення проїзної частини, видалити зелені насадження, демонтувати старі огорожі й рекламні конструкції. Планували відремонтувати дах на зупинці громадського транспорту, перенести електрокабель і замінити дорожнє покриття. Також планувалась установка нового світлофора, монтаж дорожніх знаків, “лежачих поліцейських”, облаштування тротуарів, вуличного освітлення, нового огородження, озеленення та нанесення дорожньої розмітки. Загальна вартість даного проєкту становить близько 22 мільйони гривень.

Відповідно до тендерної документації ремонтні роботи повинні були завершити на початку вересня 2020 року. Однак реконструкція продовжувалась. Потрібні були додаткові кошти. У грудні 2020 року місто виділило ще близько 8 мільйонів гривень. В одному з прямих ефірів мер Миколаєва Олександр Сенкевич висловив надію, що його закінчать до кінця 2020 року, а на початку 2021 завершать благоустрій.

Однак і на сьогодні роботи на цьому об’єкті тривають. Ще потрібно завершити укладання тротуарної плитки та облаштовувати газони. Робочі вирівнюють бордюри. Облаштували кишеню для зупинки громадського транспорту, встановили каркас зупинки. Все це огороджено заборонною червоно-білою стрічкою. Проте не помітно розширення дорожнього полотна. Крім того, благоустрій перехрестя ще й не розпочинали.