У місті Підгайці завершили капітальний ремонт площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Нагадаємо, Підгайці це найменше місто та районний центр на Тернопільщині. Тут проживає близько 2600 осіб.

На изображении может находиться: на улице

На изображении может находиться: ночь и на улице

Роботи виконувало ПП «Бережани-Агробуд», яке стало переможцем тендеру в системі закупівель Прозоро. Попередня вартість робіт згідно з проєктно-кошторисною документацією становила 299, 7 тис. грн, а виконавець запропонував 261, 6 тис. грн. Згідно з проєктом площу замостили бруківкою (289 кв. м), постамент пам’ятника та сходи уклали червоним каменем та встановили освітлення території. Також виготовили та встановили лавки. Як повідомляє Підгаєцька міська рада, роботи виконувались за рахунок коштів, які надійшли від продажу земельної ділянки та приміщення.

«Хочемо надати роз’яснення підгайчанам, що кошти від продажу земель та приміщень можна використати виключно на капітальний ремонт об’єктів з обов’язковим виготовленням проєктно-кошторисної документації. Тому ці кошти не могли бути використані на встановлення пам’ятників, поточного ремонту дорожнього покриття вулиць чи благоустрою міста»,- наголошують у Підгаєцькій міській раді.

Також в центрі міста встановлено вивіску «Підгайці» з підсвіткою на стенді. Роботи з освітлення вивіски ще виконуються.

На изображении может находиться: дерево и на улице