У Калуші розпочали капітальний ремонт тротуару на вул. Тихого. Мова йде про ділянку тротуару біля військової частини та навпроти — від Тихого, 5 до Тихого, 10.
Роботи виконує підприємець Роман Фединяк. На брукування цього тротуару у бюджеті міста заклали 400 тис. гривень, а договір з підрядником уклали на суму 390,5 тис. гривень.

Брукування тротуарів

Нагадаємо, цього року у Калуші запланували капітальний ремонт з викладанням бруківкою п’яти тротуарів. Окрім тротуару на вул. Тихого, також на на вул. Шевченка (невелика ділянка поблизу колишньої друкарні), вул. Чорновола (від церкви до перехрестя з вул. Європейська), вул. Б. Хмельницького (від 32-го до 52 будинку) та на проспекті Лесі Українки (парна сторона, ділянка поблизу будівельного майданчика церкви).

Брукування тротуарів

Цього року на брукування тротуарів виділили відносно мало коштів, а тому загальний обсяг робіт є невеликим. Нагадаємо, бруківку на тротуарах у Калуші викладають з 2017 року. У перший рік на це витратили майже 3,5 млн гривень, у 2018 році — рекордних близько 4,9 млн гривень. А вже торік обсяг видатків на брукування тротуарів різко зменшився і становив у межах 3 млн гривень. У 2020 році на такі роботи виділили ще менше — 2 млн 60 тис. гривень.

Джерело: vikna.if.ua

Брукування тротуарів

Брукування тротуарів

Брукування тротуарів

Брукування тротуарів