25 листопада презентували масштабний проект реконструкції Фестивальної площі в Запоріжжі. Це центральна і найбільша площа не тільки міста, але і всієї області, яка чекає ремонту вже понад 20 років.

Через масштабність проекту роботи планують розділити на етапи. Перший етап, якщо затвердять всю документацію і проектну частину, розпочнеться вже наступного року – це буде реконструкція майдану для масових заходів. Тут повинна з’яитись двостороння сцена, громадські вбиральні зони для відпочинку і фонтан, котрий повинен символізувати Дніпровські пороги.

 

Реконструкція площі Фестивальної у Запор…

Наступним етапом планують оновити паркову зону, обладнати нові дитячі майданчики. Для фінансування робіт планують залучити міські, обласні і державні кошти.

“Потрібно зробити перший крок і зрушити це питання з місця. Кожне покоління має внести свою лепту в розвиток міста. А реконструкція головної площі області – це те, що потребує нашої першочергової уваги,” – сказав голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

У Запоріжжі планується реконструкція площі Фестивальної

На цьому масштабні проекти оновлення в цьому регіоні не закінчуються: наступного року також планують розпочати ремонт і реконструкцію греблі Дніпровської ГЕС, організувавши кількаярусні пішохідні зони і велодоріжки, проїжджу частину і майданчики огляду.