Цього тижня завершили ремонт нижньої тераси одної з центральних туристичних принад столиці – Пейзажної алеї. Минулого року завершили верхню терасу – відреставрували сходи і доріжки, організували освітлення, встановили скульптури.

Вид на нижню терасу з Пейзажної алеї

Прохід на нижню терасу з верхньої оформили новим сходовим майданчиком. Його, як і доріжки, встелили бруківкою, а стінки-поручні оздобили декоративним каменем, поручні підсвітили LED-стрічкою. Сходи завершуються вже традиційним для Пейзажної алеї арт-об’єктом: на цей раз це “Форма світла” української скульпторки Жанни Кадирової.

Форма світла Жанни Кадирової

Велику галявину також облаштували доріжкою і сходами. Правда, тут роботи ще проводяться – прокладають електромережі, облаштовують газони. Швидше за все, роботи на цій ділянці завершать вже весною.
Сходи на нижній терасі Пейзажної алеї

Ще одні, вже треті, сходи облаштували на виході на вулицю Гончарівську. Окрім звичної бруківки на покритті, також використали гранітні цеглинки для облицювання підпірних стінок.

нові сходи на Воздвиженку

Загалом – ще достатньо багато робіт потрібно провести, а саме по упорядкуванню озеленення, доріжок і лав, освітлення. Але навіть без цього оновлена Пейзажна алея точно викликатиме більше зацікавленості в туристів і містян.

Фото: Депо.ua