Всі ми знаємо, наскільки сильно зараз столиця забудовується новими багатоповерхівками і офісними центрами. На жаль, дуже рідко чуємо про створення нових рекреаційних зон в місті. Та все ж деякі з’являються.

Ще у 2017 році Кивська міська рада, щоб захистити берег Дніпра від забудови, ухвалила рішення про створення сучасного парку в Дарницькому районі, біля затоки Берковщина. І тільки тепер проводиться будівництво.

Раніше на цьому місці планували спорудити приватний елітний клуб, але громада відстояла територію і наразі завершується перша черга будівництва парку “Прибережний”. Габіонні укріплення розділили територію на прибережну і паркові зони, вже прокладені інженерні мережі, каналізацію, що йтиме до громадських вбиралень і дому садівника, підключено поливально-зрошувальну систему. Розпочато озеленення території і вкладання бруківки на пішохідних алеях і велодоріжках. Встановлено перші лави з краєвидом на Дніпро.

створення нового парку в Києві

Друга черга будівництва планується на наступний рік, зараз закладають фінансування. Згідно проєкту, в парку повинні обладнати дитячі і спортивні майданчики, мотузковий парк і човнову станцію, зону солярію і, навіть, амфітеатр на воді.

Як у Києві будують новий парк на Осокорках