Вже більше двох років відбувається ремонт прибережної зони річки Тетерів у парку відпочинку ім. Гагаріна, що в Житомирі. Роботи, як заявляють комунальники, вже на завершальній стадії: виправляються недоліки щодо інклюзивності в туалетних кімнатах і доступності до деяких зон в парку.

Встановлено нове освітлення з декорованими ліхтарями, лави і столики з шаховими дошками, укладена бруківка на пішохідних доріжках, створено велодоріжки. Облаштовано дитячий майданчик з батутами і спортивним комплексом, зроблені фітнес- і релакс-зони, реконструйовані існуючі альтанки і влаштований пункт велопрокату.

Набережна річки Тетерів набула нового образу | Житомирська Міська Рада

undefined

undefined

undefined

undefined

Наразі завершується друга стадія проекту: облаштування човнової станції і території навколо неї.
Вартість оновлення парку склала більше 14 мільйонів гривень, більшість з яких покрив Державний фонд з регіонального розвитку. Термін здачі проекту переносили вже кілька разів: спочатку обіцяли завершити до кінця 19го, потім до літа 20го. Тепер запевняють, що повністю парк буде готовим для відвідування до кінця 2021 року.
Через те, що під час робіт будівельний майдачик не був огороджений, працівники кілька разів стикались з тим, що приходилось переробляти і відновлювати деякі об’єкти через акти вандалізму. Також були питання щодо доступності які, за словами начальника управління капітального будівництва Віталія Гладунова, вже вирішені, – тому здача об’єкту і переносилась кілька разів.