В Ужгороді здійснюється модернізація дорожньої інфраструктури. Повним ходом тривають ремонтні роботи на дорогах: замінюють бордюри, облаштовують тротуари, розширюють паркувальні місця, йде заміна дорожнього покриття . Вже до кінця цього літа вулиця Капушанська, одна з головних дорожніх артерій Ужгорода, набуде сучасних європейських рис. Проте реконструкцією Капушанської не обмежились.

Вже зараз здійснюють ремонт і на інших вулицях Ужгорода, а саме: на вулиці Івана Анкудінова. Як повідомляє Ужгородська міськрада, під час фрезування у рамках капітального ремонту цієї вулиці під старим шаром асфальту дорожники виявили кам’яну бруківку.

Ужгород - Кам'яна бруківка під шаром асфальту

На місце виїхала комісія, до складу якої увійшли працівники департаменту міського господарства, управління містобудування та архітектури, головний спеціаліст з питань охорони культурної спадщини управління у справах культури, молоді та спорту. Члени комісії обстежили дану ділянку. Рішення про заміну дорожнього покриття буде прийнято після проведення додаткових вишукувальних геологічних робіт. Заплановано частково демонтувати кам’яну бруківку, передати на відповідальне зберігання та використати її під час ремонтів у центральній частині міста.

Кам'яна бруківка під шаром асфальту

Модернізація дорожньої інфраструктури обласного центру Закарпаття полегшить рух для водіїв та зменшить затори, а озеленені розв’язки доріг додадуть ще більшої естетичності завжди квітучому Ужгороду.