Новини 

Проспект Металургів стане прикрасою Запоріжжя

Мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці в Facebook розповів про хід робіт і заплановані зміни на проспекті Металургів. На оновленому проспекті зменшать висоту бордюрів для зручного пересування людей з інвалідністю та батьків із дитячими візочками.

Проспект Металургів

Минулого тижня у Запоріжжі відбувся нічний рейд з прибирання тимчасових споруд (МАФів). За участю представників інспекції з благоустрою і працівників поліції демонтували 15 незаконно встановлених МАФів. Ці споруди займали багато місця на пішохідних зонах і псували зовнішній вигляд міста. З 15 малих архітектурних форм – 12 були на проспекті Металургів.

15 МАФів

«Проспект Металургів – одна з найжвавіших вулиць міста, де щодня не лише великий потік транспорту, а й багато пішоходів. Минулого року ми відремонтували шляхопровід, який поєднує Заводський район з центром міста, а зараз взялися за капітальний ремонт пішохідної зони проспекту. Зокрема, ми замінимо стару плитку на ділянці від шляхопроводу до квіткових павільйонів. Пішохідну частину відремонтуємо з урахуванням потреб батьків з дитячими візочками та людей з інвалідністю», – зазначив Володимир Буряк.
Нагадаємо, реконструкція пішохідної частини одного з центральних проспектів міста розпочалася з середини червня. Згідно з проєктом підлягає заміні 2700 квадратних метрів тротуарної плитки. Також тут встановлять нові лавки та смітники. Роботи на цьому об’єкті завершать до кінця серпня.

Проспект Металургів

Проспект Металургів

Ще новини про бруківку та будівництво