Нещодавно завершили реконструкцію стадіону та шкільного подвір`я у школі №6 «Перспектива» міста Жовті Води.

Новини Жовтих Вод: у школі "Перспектива" завершили реконструкцію стадіону

Нагадаємо, у 2018 році завершили капітальний ремонт школи. Сучасні умови створили вперше за 30 років існування закладу. Школа перетворилась з сірих казематів в яскравий, комфортний і сучасний простір для навчання дітей. Оновлений заклад розрахований на одну тисячу учнів. Під одним дахом працює школа та Центр позашкільної роботи (12 гуртків).
У місті Жовті Води працюють десять шкіл, проте школа №6 – одна з найбільших.

«Яскравий «спортивний магніт» створили для учнів цілого мікрорайону Жовтих Вод. У школі №6 тепер є футбольне міні-поле, смуга перешкод, бігова доріжка. Сама школа – також оновлена. Її місцеві жителі називають невеличким куточком Європи. Ще під час реконструкції навчального закладу вирішили одночасно взятися і за стадіон та благоустрій прилеглої території. Адже діти повинні тренуватися у комфортних умовах, грати у командні ігри, розвиватися фізично», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

По президентській програмі «Велике будівництво» стадіон кардинально перевтілили. Баскетбольний і гандбольний майданчики обладнали нетравматичною основою. Встановили тренажери, смугу перешкод, яскраву дитячу ігрову зону з гойдалками та каруселями. На футбольному полі зеленіє професійне штучне покриття, для вболівальників змонтували трибуни. А ще там є сектор для стрибків у довжину, гімнастичний куточок, бігова доріжка.

 

«На реконструйованому стадіоні можна буде влаштовувати змагання – і футбольні, і легкоатлетичні. А ще за проєктом ми привели до ладу територію навчально закладу», – сказав начальник виробництва підрядної організації Сергій Левадний.

Шкільне подвір`я замостили тротуарною плиткою, окрему частину – заасфальтували. Також облаштували газони та висадили кущі та дерева.