Оновлена вулиця Богдана Хмельницького – місце для прогулянок і сімейного відпочинку в середмісті Жовтих Вод на Дніпропетровщині. У рамках обласного проєкту “Територія комфорту” провели модернізацію проїжджої частини та бульвару.

 

«Мешканці Жовтих Вод отримали нове місце для прогулянок, відпочинку з родиною, теплих зустрічей із друзями. Для власників «двоколісних» там зробили окрему велодоріжку. Проїжджа частина – із новим асфальтом та розміткою. Навесні реконструйована алея буятиме зеленню, у розставлених по периметру декоративних вазонах майорітимуть квіти», – повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

 

Нагадаємо, вулиця Богдана Хмельницького – одна із найстаріших вулиць у Жовтих Водах і знаходиться в центрі міста. Цю вулицю почали забудовувати майже одночасно зі створенням міста.

Реконструкцію цієї вулиці розпочали навесні 2020 року. Вулицю Богдана Хмельницького, протяжністю 1500 км, встелили сучасним асфальтобетонним покриттям. Паралельно займалися благоустроєм головної окраси міста – бульварною частиною. Старе покриття замінили сучасною бруківкою. Сірою тротуарною плиткою замостили понад 4200 кв. м пішохідної зони, червоною – понад 2700 кв. м велосипедної доріжки.
Проїзна частина та бульвар гарно освітленні. Там встановили близько 100 нових опор з ліхтарями. Також облаштували відпочинкову зону новими парковими лавочками та урнами для сміття. Навесні газони засіють травою і проведуть роботи з озеленення території.

«Об’єкт буде зручним для людей з інвалідністю. Передбачили пониження бордюрів на пішохідних переходах, встановили тактильну плитку», – розповів провідний інженер – будівельник підрядної організації Євген Суханов.