У педіатричному відділенні Коломийської дитячої лікарні завершують капітальний ремонт. За майже пів століття, відколи лікарню збудували, це – перший капітальний ремонт. Вартість даного проєкту становить щонайменше 1,5 мільйона гривень.

Коломийська дитяча лікарня запрошує на святкування до Міжнародного дня захисту дітей
Слід зазначити, за останні роки в Коломийському районі особливу увагу приділяють розвитку медицини. Зокрема, відремонтовано поліклініку, деякі відділення у центральній районній лікарні, пологовий будинок у м.Коломиї. Також проведено реконструкцію приймального відділення та харчоблоку у дитячій лікарні. На даний час здійснюється капітальний ремонт педіатричного відділення дитячої лікарні.

Педіатричне відділення складається з двох блоків. Минулого року одну половину відділення капітально відремонтували, цьогоріч вирішили повністю відновити й другу половину. Проєктно-кошторисною документацією було передбачено у відділенні зменшити кількість робочих приміщень для персоналу. Це дозволило збільшити кількість палат для пацієнтів.

«Постараємось після свята Миколая відкрити його. Відділення є для нас важливим, тому що одна частина відведена для “ковідних” хворих, іноді виникають проблеми з кількість ліжок і перебуванням», – каже голова Коломийської РДА Любомир Глушков.

 

На ремонт виділили кошти з обласного та районного бюджетів, а ще відчутно допомагають благодійники.

«З обласного бюджету виділили 800 тисяч гривень, ще практично 700 тисяч доклали з районного бюджету. Але велика кількість робіт виконується коштом меценатів. Тому що на все грошей не вистачає, але ми хочемо зробити якісно, добротно, щоб і батькам, і пацієнтам, і медикам було комфортно», – додає Любомир Глушков.