У Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська відкрито новий реабілітаційно-рекреаційний майданчик, призначений для покращення якості життя військових та цивільних пацієнтів. Майданчик створений для проведення занять на свіжому повітрі. Він оснащений спортивним і реабілітаційним обладнанням, включаючи тенісний стіл, баскетбольний майданчик, турніки, бруси, а також пандуси і лавочки.

реабілітаційно-рекреаційний майданчик - 1

“Дуже часто пацієнти самі ініціюють заняття саме надворі, а не у приміщеннях. Природа, свіже повітря завжди позитивно впливають на реабілітацію. А пацієнти, коли бачать свої поступові досягнення, мають мотивацію і надалі працювати над своїм відновленням”, –  зазначила фізичний терапевт Ольга Аніськовцева.

На майданчику також є стіл для ерготерапії та психологічної підтримки, що дозволяє здійснювати комплексний підхід до відновлення пацієнтів. Директор ЦМКЛ Тарас Масляк підкреслив, що такий майданчик є одним з перших подібних проєктів у Україні. Він надає нові можливості для фізичного та психологічного відновлення.

реабілітаційно-рекреаційний майданчик - 2

Особлива увага була приділена покриттю майданчика, яке включає різні типи мощення, такі тактильна бруківка, піщане, щебеневе та гумове покриття, що сприяє адаптації пацієнтів до різних пішохідних умов.

На відкритті майданчика були присутні пацієнти, які проходять реабілітацію, а також міський голова Руслан Марцінків та начальниця Управління охорони здоров’я міста Алла Вацеба. Проект реалізовано за рахунок власних коштів лікарні та часткового фінансування міської ради.

реабілітаційно-рекреаційний майданчик - 3