У Рівному триває реконструкція скверу, що по вулиці Набережній. Роботи розпочали в жовтні 2019 року. В експлуатацію об’єкт мав бути зданий ще у серпні минулого року. Втім через недофінансування реконструкція ще не завершена.
Нагадаємо, загальна площа ділянки, що підлягає реконструкції, складає 3,26 га. Відповідно до проєктно-кошторисної документації на території заплановано посадити нові дерева, встановити лавки, скульптури, тренажери, гойдалки та облаштувати ігрові зони. Загальна вартість проєкту складає понад 24 мільйони гривень. Замовник управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради. Генеральний підрядник ТзОВ “Будівельна компанія “Случ” із міста Баранівка Житомирської області.

Набережну завершать через два роки. Місто - Новини Рівного та області — Рівне Вечірнє

 


У сквері частково вклали новеньку бруківку, провели освітлення алей і поставили декілька лавок. Після закінчення реконструкції тут ще будуть нові доріжки та майданчик для вигулу собак. Дитячий майданчик також є частиною реконструкції скверу. Його нещодавно тільки встановили. В експлуатацію об’єкт ще не зданий, втім рівняни уже активно користуються ним. Дитячий майданчик у сквері на Набережній є популярним місцем. Щодня сюди приходять побавитися з дітьми десятки рівнян. Відвідувачі кажуть, майданчиком задоволені, хоча й трішки побоюються за безпеку дітей. Ще не встигли встановити, як майданчик уже має пошкодження. В міському управлінні капітального будівництва кажуть: важко з’ясувати чому дитячі споруди пошкоджені – чи це погана якість виконавця чи наслідок експлуатації людей.