На Любецькій вулиці Чернігова, після недавнього відновлення дорожнього покриття, зросла потреба в облаштуванні тротуарів для пішоходів. Щодня тут рухаються сотні машин, а поблизу розташовані магазини, школа та житлові будинки, через що мешканці міста відчувають значні незручності під час пересування вздовж узбіччя. Чернігівці скаржаться на бруд та калюжі на тротуарах, що ускладнюють пересування.

бруківка Чернігова

Міська влада пообіцяла подбати про безпеку та комфорт пішоходів, і найближчим часом тут планують укласти тротуарну плитку на площі понад 2 тисячі квадратних метрів. Виконувач обов’язків Чернігівського міського голови Олександр Ломако підкреслив, що це не додаткові витрати, а частина запланованого проєкту, необхідного для забезпечення комфортних умов пересування, особливо для літніх людей та людей з візочками.

Роботи тривають і на інших важливих вулицях міста. На вулиці Івана Мазепи дорожники завершують асфальтування шляхопроводу та встановлення бордюрів, а на вулиці Мартина Небаби вже закінчено поточний ремонт дороги. Планується розпочати роботи і на вулиці Михалевича поблизу обласної лікарні, де стан дорожнього покриття є одним із найгірших у місті.

Також заплановано організацію кругового руху на перехресті Єськова – Михалевича та ремонт мосту в цьому районі. Місто, попри обмежений бюджет, продовжує ремонт основних дорожніх артерій, аби виправити дефекти покриття на критичних ділянках. У 2024 році планують відремонтувати понад 250 вулиць і провулків, з їхнім переліком можна ознайомитися на сайті Чернігівської міської ради.