У Харкові розпочався монтаж колон нового корпусу онкологічного центру. Будівництво проводяться в рамках програми “Велике будівництво”. Як повідомила пресслужба Харківської облдержадміністрації голова ОДА Айна Тимчук 10 квітня 2021 року ознайомилася з ходом робіт.
На об’єкті почалися роботи по монтажу першої колони нового лікувально-діагностичного корпусу онкологічного центру. До цього йшов процес підготовки.

“Зараз проходить монтаж першої колони, від якої залежить вся конструкція нашого об’єкта. У конструкції в середньому 18 виробів. До цього проводили посилення, армування каркаса. Всі ці роботи велися і ведуться зараз”, – розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Харне.

У Харкові будівництво онкоцентру зірвано, виділені 100 млн грн так і не надійшли, – Світлична – новини Харкова

Зараз на об’єкті працює три бригади. Також тривають роботи з монтажу баштового крана, за допомогою якого будуть встановлювати змонтовані колони. Протягом 2021 року планують провести роботи першої та другої черги будівництва.

“Плануємо провести роботи з облаштування покрівлі, стінових огороджень, провести скління. Також планується монтаж газової котельні, щоб при додатковому виділенні коштів виконувати внутрішні оздоблювальні роботи й укладання інженерних мереж”, – розповів директора Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Жуков.

На реалізацію проєкту у 2021 році передбачено близько 190 мільйонів гривень. Це субвенція з державного бюджету, кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти обласного бюджету.