На Дніпропетровщині мешканці Богданівської громади незабаром матимуть нову сучасну амбулаторію. Роботи стрімко йдуть до завершення. Її будують обласним та державним коштом “з нуля” у рамках програми “Велике будівництво”. Про це повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

 

“Нині пацієнти звертаються до єдиної в Богданівці амбулаторії. Відкриття другої – великий плюс. Село велике, жителів багато. Людям буде зручніше отримувати медичну допомогу”, – вважає завідувач Богданівської амбулаторії Роман Бахтин.

 

Вже готова «коробка» будівлі, утеплений фасад та покрівля. Робітники працюють над внутрішнім оздобленням. Також облаштовують простінки та розпочали монтаж гіпсокартону.

Дніпропетровщина: У селі відкривають уже другу амбулаторію

Будівництво амбулаторії для Богданівської громади йде до завершення | Лица

Будівництво амбулаторії для Богданівської громади йде до завершення | Лица

«Незабаром будемо шпаклювати, укладати кахель, установлювати сантехніку. Зовні залишилося прикрасити фасад декоративною «шубою», – розповів представник підрядника Микола Шаруненко.

 

В амбулаторії передбачили приміщення для перев’язочної, ординаторської, лабораторії, а також оглядову й кабінет для щеплень. У цьому ж корпусі будують житло для сімейного лікаря. Буде дві спальні та кухня-вітальня. Зможе тут жити разом із родиною. Прилеглу територію амбулаторії також впорядкують. Пішохідні зони замостять тротуарною плиткою, облаштують клумби та проведуть роботи з озеленення.
Як розповіла директорка центру первинної медико-санітарної допомоги Богданівської сільради Любов Смеловська, вже закупили необхідне обладнання: все для лабораторії, ваги для дітей, ростоміри, а також телемедичний комплекс, який дасть змогу сімейному лікарю консультуватися онлайн із колегами з області. Придбали й службовий автомобіль.
Відкриття другої амбулаторії — великий бонус для мешканців громади.