У Дніпрі завершили капітальний ремонт амбулаторії № 3, що знаходиться на вулиці Батумській у медцентрі № 9. Приміщенню амбулаторії вже майже 50 років, і жодного разу капітальний ремонт не проводився. У медзакладі оновили майже все і для зручності зробили перепланування. Також замінили всі комунікації. В кожному кабінеті встановили кондиціонер, нові меблі, обладнання. Відповідно до проєктної документації в амбулаторії облаштували нові сходи, пандус, реконструювали ґанок, вхід і хол. В приміщенні встановили нові двері, в тому числі автоматичні.

IMG_0299

 

«На реконструкцію першого поверху та вхідної групи амбулаторії з міського бюджету виділено майже 16 млн грн, а також 213 тис. грн на оновлення меблів і обладнання в кабінетах лікарів », – розповіла генеральний директор центру первинної медико-санітарної допомоги № 9 Галина Одинцова.

Ремонт проводили з урахуванням норм доступності, щоб пацієнти мали можливість безперешкодно потрапити в будівлю і комфортно обслуговуватися. Облаштували в амбулаторії зону для матерів з дітьми, місце для дитячих візочків, гардеробні, одна з яких обладнана для людей з інвалідністю. У холі встановили покажчики зі шрифтом Брайля і тактильну плитку.

ремонт2

ремонт4

«Амбулаторія дійсно вже потребувала капітального ремонту. Власними силами підтримували порядок, але все вже було зовсім старе. А зараз – інша справа. Ми, лікарі, як і наші пацієнти, просто в захваті від такого капітального оновлення закладу. Все нове, з максимальними зручностями для людей з інвалідністю, матусь з візочками. Вдячні керівництву міста, що можемо працювати в таких комфортних умовах »,- зазначила завідувачка амбулаторії № 3 Ірина Єременко.