Державний інвестиційний проєкт “Мале Карпатське коло” передбачає з’єднати якісними та безпечними дорогами три області єдиним маршрутом. Відремонтовані дороги вплинуть на розвиток туризму та соціально-економічне становище регіонів. Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) планує у 2021 році розпочати ремонт п’яти мостових переходів. Як повідомляє “Укравтодор”, тендери на виконання капітальних ремонтів уже оголошено. Роботи по них планують розпочати цього року.
У рамках “Малого Карпатського кола” заплановано відновити 249 км доріг державного значення і 37 штучних споруд.

 

В рамках цього проєкту протягом поточного року міжнародна траса М-06 Київ – Чоп у Львівській області має отримати 51,5 км нового покриття. Крім того, у Львівській області ремонтують 24 км дороги Т-14-24 Сколе – Славське. Закарпатська область у 2021 році відремонтує 128,8 км дороги Р-21 Долина – Хуст. А також Івано-Франківська область відновить 45 км автодороги Р-21 Долина – Хуст.
Загалом за 2020 рік “Укравтодор” у рамках цього проєкту на Закарпатті відновив 67,8 км. Ремонтні роботи продовжать з початком будівельного сезону.
Проєкт “Мале Карпатське коло” включає ділянки шести доріг державного значення. Вони проходять центральною частиною Карпат у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Мета проєкту, який реалізується у рамках “Великого будівництва”, – поліпшити туристичну інфраструктуру в гірській місцевості. Дороги відновлюють за маршрутним принципом.

Укравтодор" розпочне капремонт 5 мостів у рамках маршруту "Мале Карпатське коло"