Узгоджена робота тергромади, ЖКГ та підрядників дозволила одночасно оновляти покриття декількох об’єктів Щербанівської громади. Зокрема, зараз на вулиці Дружби, що в Розсошенцях, триває капітальний ремонт дорожнього полотна. На момент публікації статті, закінчуються підготовчі роботи до одного з найважливіших етапів — укладання асфальтобетону. У планах закінчити ремонт до середини цього місяця, якщо погода не зруйнує плани.

У селі Нижні Млини у самому розпалі роботи з облаштування тротуарів. Основний етап робіт вже виконано, тому у кінці жовтня громада буде приймати кінцеву роботу. Залишилося небагато: встановити паркан, що обмежить доступ дітей до проїжджої частини, викласти пішохідну доріжку, обладнати нічне освітлення.

По вулиці Миру роботи ще багато: наразі триває один з головних етапів — підготовлюється вирівнювальний шар для подальшого вкладання асфальтобетонного покриття. Не дивлячись на терміни, підрядник робить все за сучасними стандартами, щоб не перекладати покриття через час.

Вулиця Центральна дуже близько знайома мешканцям Щербанів. Ще недавно по тротуарній доріжці неможливо було пересуватись. Зараз проводиться вирівнювання поверхні на цій ділянці, щоб потім вистелити бруківкою та облаштувати бордюрами.

По вулиці Г. Біліченка на головній дорозі зробили додаткову смугу для руху автотранспорту. Це давнішня мрія усіх власників транспортних засобів Щербанів. Наразі залишилося облаштувати пішохідні доріжки, щоб мешканцям було зручно пересуватися. Зовсім нові тротуари будуть зроблені по вулицях Світла та Полтавська.