У Рівному парк “Просвіти” – наймолодший парк міста. Він був закладений у 2000-му році в мікрорайоні “Північний” між вулицями Романа Шухевича та Мельника. Нещодавно тут завершили облаштування другого у місті майданчика для вигулювання собак.


Площадка розташована біля будинку №22 на вулиці Мельника. Це місце для цивілізованого вигулювання та дресури чотирилапих друзів. Там встановлені тренажери для тварин, смітники для відходів, а також місця для відпочинку їхніх господарів.

 

Майданчик обгородили парканом, провели освітлення, а заїзд замостили бруківкою. Територія майданчика чиста, тому що люди прибирають після своїх собак. Все облаштували для того, щоб чотирилапі улюбленці могли спокійно гуляти та розважатися в законно відведених для цього зонах.
Нагадаємо, це вже другий майданчик для вигулу собак у Рівному. Ще один такий є на мікрорайоні Ювілейному у парку “Хімік”. Створення таких зон вичерпав конфлікти між власниками собак та людьми, які не мають домашніх улюбленців.
Слід зазначити, що згідно з новими будівельними нормами під місця для вигулу собак можна виділяти третину паркової зони мікрорайону. Виходячи з цього досвіду, було б добре облаштувати подібні майданчики ще й в інших містах.