У Дніпрі незабаром відкриють перший в області центр паліативної допомоги. Один з корпусів міської лікарні №15 облаштовують для невиліковно хворих пацієнтів. Це місце, де будуть жити люди зі смертельними діагнозами, які потребують не лікування, а підтримки й полегшення симптомів. Завданням таких закладів – зменшити страждання від серйозної хвороби. Мета — покращити якість життя як пацієнта, так і його рідних та близьких.

Як повідомили в ОДА, сучасний центр паліативної допомоги – об’єкт обласної програми «Будівництво 100+». Його загальна готовність складає 95%.
Нагадаємо, у Дніпровській області окрім президентської програми «Велике будівництво» запустили проєкт «Будівництво 100+». Ця програма передбачає збудувати або реконструювати понад 100 об’єктів у різних куточках регіону.

 

 

 

Новини Дніпра: завершують облаштовувати хоспіс для важкохворих пацієнтів

 

 В Днепре завершают обустраивать современный хоспис для тяжелобольных пациентов

 

Реконструкція медзакладу на завершальному етапі. На двох верхніх поверхах клінінгова компанія вже проводить генеральне прибирання. А на першому – закінчують фарбувати стіни та класти плитку в санвузлах. По всій будівлі залишилось змонтувати підвісну стелю.

«Палати робили просторі та світлі, з гарною вентиляцією, великим вікнами. Всі кімнати обладнали кнопками виклику медичного персоналу. При реконструкції санвузлів врахували потреби важкохворих. Там є поручні, тож приймати душ зможуть навіть люди на інвалідних візках та каталках. Загалом медзаклад розрахований на 46 пацієнтів», – розповів підрядник Олександр Матвієнко.

 

Окрім палат, у медзакладі будуть кабінети психолога та психотерапевта, функціональної діагностики та корекції больового синдрому, цифровий рентгенкабінет, кімната для волонтерів та родичів і навіть невелика капличка.

Також на базі даного центру буде працювати бригада, яка виїжджатиме до найбільш хворих пацієнтів додому. Якщо цілодобове перебування в лікарні не потрібне – можливий тільки денний стаціонар.
В адміністративній будівлі лікарні облаштовують міжобласний навчально-тренінговий центр. Там навчатимуть медичних та соціальних працівників, як надавати паліативну допомогу. В конференц-зал вже привезли великий екран.

Здійснили благоустрій прилеглої території лікарні. Проїжджу частину заасфальтували, а пішохідну зону замостили тротуарною плиткою, встановили лавки та огорожу навколо медзакладу.

 

В Днепре завершают обустраивать современный хоспис для тяжелобольных пациентов | Городской сайт Днепра