Новини 

Тротуари у Кременчуці ремонтують за європейським стандартом

За останні роки в Кременчуці зроблено чимало комплексних ремонтів на магістральних автошляхах, внутрішньоквартальних проїздах і тротуарних зонах. Місцеві жителі вже звикли до того, що тротуари з асфальтованих поступово перетворюються на бруковані. Нові пішохідні зони з’явились у декількох районах міста: Молодіжному, Раківці, центральній та нагірній частині. У світовій практиці тротуари вже давно замощують плиткою, і Кременчук у цьому плані не поступається. Якісна та красива тротуарна плитка з кожним роком все частіше з’являється на вулицях міста.

В Кременчуці застосовують саме європейський метод безшовного укладання тротуарної плитки. Завдяки цьому відремонтовані пішохідні зони стають зручними для пересування, у тому числі  для людей з обмеженими фізичними можливостями. Також це додає вулицям міста яскравий естетичний вигляд.

«Метод мощення тротуарів плиткою дозволяє оперативно реагувати на будь-які аварійні ситуації, що можуть виникати на інженерних комунікаціях. За необхідності тротуарна плитка в місцях виникнення поривів може бути швидко знята, а після їх усунення – покладена заново. Така технологія вже давно використовується в європейських країнах, вона є зручною, а головне довговічною. До того ж дозволяє зекономити бюджетні кошти, які можуть бути спрямовані на інші потреби містян», – зазначає мер міста Віталій Малецький.

Важливо також, що тротуарна плитка менше нагрівається влітку, ніж асфальтне покриття та не виділяє шкідливі речовини на відміну від асфальту.

 

 

Ще новини про бруківку та будівництво