У Рівненській обласній лікарні завершують ремонт приймального відділення. Сучасне приміщення, новітнє обладнання та окремі кольорові медичні зони. Невдовзі будуть приймати пацієнтів в оновленому відділенні лікарні.
Нагадаємо, ремонт розпочався ще у жовтні минулого року в рамках президентської програми «Велике будівництво». Загалом на реконструкцію було виділено понад 34 мільйони гривень. Більша частина коштів була виділена з державного бюджету, а решта – з обласного.

Новини Рівного - Рівненська обласна лікарня - Район Рівне

 

«За досить короткий період вдалося провести масштабну реконструкцію і збільшити площу нового приймального відділення до 1000 квадратних метрів», – розповів директор Рівненської обласної лікарні Віктор Ткач.

До кінця травня 2021 року передбачено подача документів на введення об’єкта в експлуатацію.

«Під час будівництва приймального відділення були враховані усі рекомендації МОЗ. Тут облаштували приймально-сортувальну та загально-медичну зони, діагностичний, приймальний та адміністративний блок», – повідомив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Наразі завершується під’єднання приміщення до електричних мереж. Оновлене приймальне відділення буде ділитися на умовні три зони: зелену, помаранчеву та червону.
У першій зоні буде розміщена зала очікування пацієнтів, де оформлятимуть планових хворих. Друга, помаранчева зона, передбачає надання допомоги до 30 хвилин. А в останній, червоній зоні, надаватимуть термінову невідкладну допомогу для важких хворих.
Також для більшої оперативності поруч з червоною зоною в приймальному відділенні розміщений бокс для приймання одночасно 2 автомобілів швидкої допомоги. Це дозволить персоналу максимально швидко доставити пацієнта в необхідну зону для подальшої діагностики та надання допомоги.

На Рівненщині завершують реконструкцію приймального відділення лікарні

лікарня Архіви - Новини по-рівненськи