У Дніпрі тривають роботи з ремонту та оновлення пішохідних зон. Протягом 2021 року в місті вже відремонтовано близько 6 000 кв. м тротуарів. Наразі триває ремонт на вулицях Європейській та Князя Володимира Великого. Тут одночасно укладають тротуарну плитку на обох ділянках загальною площею понад 500 кв. м. Це одне з найжвавіших місць у Дніпрі. Попередній ремонт тут проводився близько 20 років тому. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.
Раніше пішохідна частина цих вулиць була покрита асфальтом. Під час ремонту тротуари замощують бруківкою. Використання тротуарної плитки стало хорошим практичним та естетичним рішенням.

«Раніше цей тротуар був вкритий асфальтом, ми замінюємо його тротуарною плиткою, як це робиться у більшості європейських міст. І це має низку переваг, адже окрім естетичного вигляду плитка ще більш практична у використанні. Так, наприклад, у разі проведення ремонту підземних комунікацій асфальт потрібно розбивати, а після завершення робіт на тротуарі робиться латка. Через рік-два від неї асфальтом розсунуться тріщини, що призведе до швидкого зношення покриття. З тротуарною плиткою все простіше. Її просто розбирають у місці для ремонту, а потім збирають. Таке втручання не впливає на загальний стан тротуарного покриття», – розповів начальник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз.

 

 

Роботи з оновлення пішохідних зон здійснюють з врахуванням забезпечення доступності для маломобільних груп населення. На всіх перехрестях роблять пониження та вкладають тактильну плитку.
Ремонт тротуару на вулицях Європейській та Князя Володимира Великого планують завершити до кінця липня 2021 року