У Вінниці біля парку Дружби народів, по вулиці Андрія Первозванного, завершують роботи по ремонту тротуару. Комунальники майже місяць наводять красу біля парку. Тепер прогулянки там будуть суцільним задоволенням. Для пішоходів та велосипедистів розширили доріжку на пів метра. Наразі триває облаштування зеленої зони.

 

Біля парку Дружби народів завершують облаштовувати тротуар

Протягом 2020 року у Вінниці дороги та тротуари оновлюють переважно поточними ремонтами. Епідемія коронавірусу внесла свої корективи у попередні плани й видатки на капітальні ремонти. З початку року у місті на 20 ділянках вулиць виконали поточний ремонт тротуарів.

Нещодавно по вулиці Андрія Первозванного підрядна компанія прокладала кабельну лінію для потреб АТ «Вінницяобленерго» та пошкодила тротуарне покриття та зелену зону. Тому місцева влада прийняла рішення повністю здійснити заміну покриття та розширити тротуар зі сторони парку Дружби народів. Ремонтні роботи проводили спільно із підрядною компанією, яка здійснила пошкодження покриття.

Впродовж парку Дружби народів ремонтують тротуар

«При прокладанні кабельної лінії було пошкоджено старий асфальт, зелені зони. Усе це відновлюємо спільно із підрядною організацією, яка його пошкодила. Уже повністю завершили роботи на ділянці від Космонавтів до 600-річчя. Загалом облаштували близько 1,1 км тротуару. Ще буде асфальтовано додатково 42 метри в напрямок податкової. Також нам потрібно ще розпланувати узбіччя, забрати звідти сміття», – зазначає начальник відділу ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства і благоустрою Леонід Демченко.