Усім відоме ставлення до нецільового використання грошей в Україні. Але трапляються ситуації, коли ремонт просто необхідний. Така ситуація виникла в невеликому місті Старокостянтинові.

Металеві водопровідні труби основного колектора стали непридатними, тому відкладати ремонт не було сенсу, оскільки люди могли залишитися без води надовго. Було прийнято рішення виділити певну суму на необхідний ремонт. Але перед цим скликали незалежну комісію, яка мала вирішити доцільність ремонту, а також визначити необхідну суму.

Після схвалення ремонтних робіт і виділення з бюджету необхідної суми, було замінено водопровідні труби, каналізаційні, теплові, лінії відведення дощової води. Але потім виявилося, що знята бруківка підійме проїжджу частину, що буде незручно водіям та пішоходам. Довелося стелити нову, тоншу, але старій знайшлося застосування. Щоб виправдати ремонт і виділити кошти на допомогу армії, стару плитку було виставлено на продаж. Покупця ще не знайдено, але фахівці стверджують, що вживана бруківка прослужить ще не один десяток років.