Новини 

Амбіційна ідея – будівництво нового моста через Дністер

Україна й Молдова мають намір побудувати міст через річку Дністер на трасі Київ – Кишинів. Завдяки цьому зменшиться тривалість часу поїздки між столицями двох держав до п’яти годин.

Детальніше
Новини 

Планують реконструкцію найсладнішого перехрестя у Львові

У Львові планують ремонт вулиці Вітовського. Це напевно відбудеться уже у 2022 році. Цього року працюють над проєктно-кошторисною документацією. Згідно з проєктом покриття на вулиці передбачають комбіноване.

Детальніше
Новини 

У Миколаєві ремонт перехрестя затягнувся на 2021 рік

У Миколаєві на даний час тривають ремонтні роботи на перехресті вулиць Генерала Карпенка та Крилова. Відповідно до раніше обумовлених термінів їх повинні були завершити ще у вересні 2020 року.

Детальніше
Новини 

Український орнамент на подвір’ї ліцею

У селищі Макарів завершується реконструкція дороги та площі прилеглої до центрального входу Комунального закладу “Макарівський багатопрофільний ліцей” Макарівської районної ради Київської області. Площу біля навчального закладу виклали бруківкою із зображенням українського орнаменту.

Детальніше
Новини 

Відкриття нових амбулаторій у Закарпатті

На Закарпатті у селі Бадалово відкрили нову амбулаторію. Її збудували у рамках Державної програми розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Також заклад отримав і новий службовий автомобіль марки Renault Duster. Слід зазначити, відкриття нових амбулаторій на Закарпатті також відбулось в с. Сільце, с. Заріччя та у м. Іршава.

Детальніше