Новини 

В Черкасах завершують відновлення драматичного театру

В Черкасах у межах президентської програми «Велике будівництво» здійснюють капітальний ремонт драматичного театру, який постраждав під час пожежі, що сталася 1 липня 2015 року. Нині в драмтеатрі тривають завершальні внутрішні роботи та облаштування прилеглої території. Демонтували тротуарну плитку та здійснили заміну каналізаційних колодязів.

Детальніше
Новини 

На Дніпропетровщині стару амбулаторію реконструюють під сучасну дитячу лікарню

Стару будівлю Нікопольської амбулаторії, що на проспекті Трубників, перетворять на сучасну лікарню. Реконструкція здійснюється державним та обласним коштом. На сьогодні загальна готовність об’єкту становить близько 95%.

Детальніше
Новини 

У Харкові створили новий тематичний парк

У Харкові в Індустріальному районі вже не перший рік існує традиція створювати тематичні локації. Нещодавно по вулиці Біблика відкрили ще один тематичний парк, присвячений культурі стародавніх скіфів.

Детальніше
Новини 

Тротуари у Кременчуці ремонтують за європейським стандартом

За останні роки в Кременчуці зроблено чимало комплексних ремонтів на магістральних автошляхах, внутрішньоквартальних проїздах і тротуарних зонах. Місцеві жителі вже звикли до того, що тротуари з асфальтованих поступово перетворюються на бруковані. Нові пішохідні зони з’явились у декількох районах міста: Молодіжному, Раківці, центральній та нагірній частині.

Детальніше
Новини 

Масштабний ремонт Олексіївського скверу

Як повідомляє пресцентр міста Одеси, в Олексіївському сквері запланували масштабні роботи з благоустрою, територія якого становить 2,21 га.
Проєктом передбачено замощення тротуарною плиткою пішохідних доріжок і трамвайного полотна, встановлення перильних огорож між ними. Тут з’являться нові дитячий та спортивний майданчики.

Детальніше
Новини 

Чи справді буде сад магнолій у сквері “Юність” ?

У Черкасах здійснюють реконструкцію скверу «Юність». Цей громадський простір розгорнувся на площі близько одного гектара уздовж бульвару Шевченка між вулицями Остафія Дашковича та Байди Вишневецького. На даний час частину площі вже вимостили новою тротуарною плиткою, проводять роботи для встановлення опор з ліхтарями та продовжують роботи із будівництва фонтану. Будівельні роботи планують завершити до кінця 2020 року.

Детальніше