Новини 

Новий садочок в мікрорайоні “Липки”

Восени в Івано-Франківську запрацює новий дитсадок №37 “Джерельце”. Його відкриють в мікрорайоні “Липки”. Вже зараз тут виконуються внутрішні опоряджувальні роботи. Завершити будівництво садка планують у серпні 2021 року.

Детальніше
Новини 

Будівництво спорткомплексу у селі Новиця

На Калущині активно ведуться роботи з будівництва спорткомплексу. Наразі будівельники продовжують утеплення фасадів, здійснюють влаштування системи опалення, готують приміщення до внутрішніх робіт. Також здійснюють благоустрій території: замощують бруківку навколо школи.

Детальніше
Новини 

Завершення будівництва дитсадка у Голованівську

У селищі Голованівськ завершують будівельні роботи у дошкільному навчальному закладі. Відповідно до проєкту передбачено монтаж внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж і опоряджувальні роботи. Також заплановано здійснити благоустрій території та її огородження. Облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків, газонів і квітників.

Детальніше
Новини 

Як зводять сучасний онкологічний центр

У Харкові триває будівництво нового онкологічного центру. За умови належного фінансування будівництво онкоцентру буде завершено до кінця 2022 року. Наразі будівельники встановили половину колон каркасу нового лікувально-діагностичного корпусу і зовсім скоро перекриють перший поверх.

Детальніше
Новини 

Третій етап ремонту вулиці Шевченка

Сьогодні у Львові розпочався третій етап реконструкції вулиці Шевченка в частині від вул. Залізничної до вул. Єрошенка. Відповідно до проєктної документації на вулиці Шевченка замінять дорожнє полотно, трамвайні колії й тротуари.Також облаштують велосипедні доріжки, місця для паркування та зелені зони.

Детальніше
Новини 

Ремонтні роботи на вулиці Пилипа Орлика

Нещодавно відновили роботи з реконструкції вулиці Пилипа Орлика. Роботи відбуваються на відрізку від вул. Віри, Надії, Любові до будинку № 2 вул. П. Орлика. Тут заплановано влаштування нового асфальтобетонного покриття, облаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури.

Детальніше
Новини 

У мікрорайоні Старе місто облаштовують тротуари та велодоріжку

У Вінниці відновили роботи по ремонту вулиці Якова Гальчевського. Зараз з обох боків вулиці вже встановлені бордюри, робітники вирівнюють щебеневу основу, після чого будуть асфальтувати.Також після завершення робіт на тротуарах, укладуть верхній шар асфальту на проїзній частині вулиці Гальчевського.

Детальніше