Новини 

Озеленення Хрещатику

Для оновлення озеленення Хрещатика потрібно 260 каштанів. Нові дерева на Хрещатику планують висаджувати після капітального ремонту. Однак, у КМДА повідомили, що через пандемію коронавірусу дата старту реконструкції Хрещатика може бути перенесена.

Детальніше
Новини 

Масштабна реконструкція школи

У місті Родинське, що на Донеччині, на даний час тривають ремонтні роботи у загальноосвітній школі №8. Згідно з проєктом замінені внутрішні комунікації, встановлено енергозберігаючі вікна та на 50% виконані роботи по відновленню даху.

Детальніше
Новини 

На центральній площі Ужгорода провалилась бруківка

Нещодавно у центрі Ужгорода, біля театру ляльок “Бавка”, провалилась частина бруківки. Буде проведено обстеження, розроблена проєктно-кошторисна документація на відновлювальні роботи. Протягом 2-3 тижнів роботи закінчаться.

Детальніше
Новини 

Ремонт багатоповерхівок за програмою співфінансування

У Вінниці уже не перший рік проводять ремонт багатоповерхівок за програмою співфінансування. Умови участі незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, а решту коштів докладають мешканці. Однак, має бути створене ОСББ у будинку.

Детальніше
Новини 

Який буде мати вигляд Запорізька площа після реконструкції?

У Запоріжжі реконструкцію площі Запорізької будуть здійснювати в чотири черги. Деякі роботи уже виконані. Надалі необхідно відкоригувати проєктно-кошторисну документацію другої черги.

Детальніше